Forum ally Undercover

Forum ally Undercover


#1 2008-01-04 14:16:28

Execratio

Gość

Skarga

MERAPIXI czlonek klanu Oldboyz, bedac z nami w ally traktuje nas jak war
Jak wiadomo nigdy nie chcial dac darmowego bufa, teraz nawet nie chce go sprzedac
Chyba po to jestesmy w ally zeby sobie ulatwiac gre a nie utrudniac prawda??

Chce aby ktos z OB wyjasnil ta sprawe bo jest conajmniej dziwna i nie do przyjecia

Ja jako PP nasz klan, OB i Akademie buffuje za free....A ww. gosc nie chce nawet za kase bufnac swojego ally!

Poprostu koles jest jakis dziwny....

Ostatnio edytowany przez Execratio (2008-01-04 14:17:23)

 

#2 2008-01-04 14:23:22

Yen

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: Skarga

jak sie pojawi, zapytam, o co chodzi.
Troche dziwne, że za free nie chce, to jeszcze moge pojąc, malo mp, itp
, ale za kase nie chce?
Moze afk byl?
a moze ktos sobie nagrabił u niego?

Offline

 

#3 2008-01-04 14:45:10

Execratio

Gość

Re: Skarga

Nie nagrabil, tylko poprostu cos w stylu "nie ma pt nie ma bufa"

A teraz pytanie czy cala reszta serwera ktorej sprzedaje buffy chodzi z nim na pt? Smiem watpic...

 

#4 2008-01-04 15:15:33

LigiaChan

Użytkownik

Skąd: Wrocław/Wa-wa
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Skarga

Tez cos slyszalam na ten temat...słyszalam tez o fuzji klanow wiec chyba niedlugo nie powinno byc problemow. Ale masz racje tyle, ze Mera chyba nawet nie wchodzi na to forum, jak bede w grze to zwroce mu uwage bo sa osoby które potrafia itemy za free dawac osoba z ally lub klanu a ten truteń buffow zydzi.

Offline

 

#5 2008-01-04 17:17:45

merapixi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Skarga

Witam kolka z ally ^_^ "Execratio" zmusiles mnie zebym odwiedzil zakontki nicosci
1 masz problem pisz w grze a nie zebym sie musial fatygowac do fora
2 "niema pt niema buff " jak tego nie rozumiesz to cos ztobom nietak. Pierwsza taka sytuacja miala miejsce w toi z milfem nie byl w pt a latal do spota i spowrotem wycinac war rozumie ze musi miec buff ale "mialem pt nie duzo mp akurat mialem rebuff robic , jakbym dal milfkowi to nie maial bym co dac w moim pt"
3 "niema pt niema bufa"2 znaczenie tego -najczensciej jak sie logne to pytam czy jest jakies pt odp niema albo jest ale wiesz co juz mam pp ale jakis kolek pozaklanowy i nawet z wara tak wienc nic nierozumie po co mi ally skoro 0 propozycji o pt jak sami sobie expicie z warem

Tak wienc zastanow sie jak cos piszesz a twojego bufera to sobie w dupe wsadz albo nanim exp solowy to dowiesz sie jak fajnie jak war wycina ci smajlika na pleckach

ps lidia fuzje to ja mam w Duzym D... dienkuje oddalem wlasnie glos ^_6

Offline

 

#6 2008-01-04 17:50:28

Execratio

Gość

Re: Skarga

A czy reszta serwera ktorym sprzedajesz buff zabiera Cie na party??

Tak sie sklada ze expie swojego buffera niebawem bede mial 77, i wiem jak sie go expi ze jest ciezko, przez ostatni czas w ogole nie mam pt to wiem o co chodzi.

Ja z ally nie bylem ani razu na expie...Raz mi pomogli w quescie za co bardzo im dziekuje, a nie wale smiesznych foszkow ze nie dam bufa jak nie pojdzie ktos ze mna na pt....Daj spokoj.... Jestesmy w ally po to zeby grac razem i sobie ta gre ulatwiac a nie utrudniac takie moje zdanie

 

#7 2008-01-04 17:54:02

LigiaChan

Użytkownik

Skąd: Wrocław/Wa-wa
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Skarga

Po pierwsze nie "lidia" tylko Ligia ("Quo vadis" nie czytales??).
Po drugie w Duze D... to mozesz wsadzic sobie te Twoje bufy, bez łaski

Offline

 

#8 2008-01-04 17:57:55

GanChan

Moderator

Skąd: Wawa :P
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 40
Punktów :   
WWW

Re: Skarga

Co do Execratio  z niego powini brac przykład all PP nigdy jeszcze buffa mi nie odmówił bo jak widac go nie boli ,że da buffa bez interesownie ... Execratio oby tak dalej

Offline

 

#9 2008-01-04 18:16:09

Elwina

Gość

Re: Skarga

Bufferów trzeba szanować, bo to dzięki nim pt może expić... skoro miał pt i mało many to niewiem co jest ważniejsze... Pt, które trzeba bufnąć, czy "bezpański" zawodnik, który sępi buffa ... sądzę, że pt ważniejsze...
Exe dziecinada, wstydź się... z czymś takim na forum... kiś kiś

Ostatnio edytowany przez Elwina (2008-01-04 18:16:42)

 

#10 2008-01-04 18:35:35

Execratio

Gość

Re: Skarga

Wstydz to ty sie ze do Imm odeszlas ;]

Po 2 tu nie mowa o zadnym pt tylko o tym jak w miescie bufy sprzedawal

 

#11 2008-01-04 21:48:26

Velean

Moderator

status 4200317
8492927
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 44
Punktów :   

Re: Skarga

merapixi napisał:

Witam kolka z ally ^_^ "Execratio" zmusiles mnie zebym odwiedzil zakontki nicosci
1 masz problem pisz w grze a nie zebym sie musial fatygowac do fora
2 "niema pt niema buff " jak tego nie rozumiesz to cos ztobom nietak. Pierwsza taka sytuacja miala miejsce w toi z milfem nie byl w pt a latal do spota i spowrotem wycinac war rozumie ze musi miec buff ale "mialem pt nie duzo mp akurat mialem rebuff robic , jakbym dal milfkowi to nie maial bym co dac w moim pt"
3 "niema pt niema bufa"2 znaczenie tego -najczensciej jak sie logne to pytam czy jest jakies pt odp niema albo jest ale wiesz co juz mam pp ale jakis kolek pozaklanowy i nawet z wara tak wienc nic nierozumie po co mi ally skoro 0 propozycji o pt jak sami sobie expicie z warem

Tak wienc zastanow sie jak cos piszesz a twojego bufera to sobie w dupe wsadz albo nanim exp solowy to dowiesz sie jak fajnie jak war wycina ci smajlika na pleckach

ps lidia fuzje to ja mam w Duzym D... dienkuje oddalem wlasnie glos ^_6

O Boże, przetłumaczcie to na Polski! Merapixi ile masz lat i jakiego dostawcę internetu?

Offline

 

#12 2008-01-04 23:37:49

Ciemniak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 12
Punktów :   

Re: Skarga

Velean ... maerpixi stroi fochy o to ze ... malo pt jest wspolnych i ze kazdy jak widzi siedzacego mere sprzedajacego bufy .... to mysli ze woli sprzedawac bufy a nie isc na pt ..... przynajmniej ja tak to widze

Offline

 

#13 2008-01-05 00:52:00

LigiaChan

Użytkownik

Skąd: Wrocław/Wa-wa
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Skarga

A pies drapal takiego bufera jak mnie nie szanuje to ja go tez:P kupie sobie bufy i dam komus innemu zarobic a on niech strzela fochy... I nie bedziemy go lubiec

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bulgariateam.pun.pl www.cs-uszatek.pun.pl www.klasztorxiaolin.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.ochroniarzesrodowiska.pun.pl