Forum ally Undercover

Forum ally Undercover


#1 2007-12-18 23:29:34

necrolux

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-04
Posty: 32
Punktów :   

RB na HS

1.Totalna kicha z organizacja.
2.Chaos na TSie.
3.RB przywoluje sie dopiero jak wszyscy gotowi.
4.SE regeneruja mane w trakcie bicia RB przeciesz tankowie w ciagu  minuty nie zuzyja  many.
5.Nie pisac na bialo.
6.Ogolnie wielka kicha i wstyd .

Offline

 

#2 2007-12-18 23:30:34

Velean

Moderator

status 4200317
8492927
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 44
Punktów :   

Re: RB na HS

Nie było mnie, a co się działo? :>

Offline

 

#3 2007-12-19 18:30:55

domin

Gość

Re: RB na HS

Na szczęście i mnie nie było, ale moze i dobrze bo pewnie stoper by sie zagotował. Tak w skrócie Vel 2.5h zbierania na RB który na koniec ... ZNIKNĄŁ

 

#4 2007-12-19 21:57:11

Execratio

Gość

Re: RB na HS

Nie bylo mnie i sie ciesze... Mniej nerwow i ogladania zalosnych scen (przypomina mi sie kernon)

 

#5 2007-12-19 22:28:12

GanChan

Moderator

Skąd: Wawa :P
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 40
Punktów :   
WWW

Re: RB na HS

Nie bylo mnie ale najlepiej niech kazdy z takich wypadow sam wyciaga wnioski. Najwazniejsze aby byl tylko jeden lider ,a nie kilku bo wtedy to juz jest najwieksze zamieszanie.

Offline

 

#6 2007-12-20 13:43:59

domin

Gość

Re: RB na HS

Ponadto jak juz pada decyzja o RB. KAZDY wychodzi z PT i robi soe do CH. Jedna osoba zbiera PT Nukow, Tank robi swoje PT. Od tego momentu na nikogo nie czekacie, te osoby ktorym zalezy isc na RB zastosują i zrobia SOE. Inni maja pecha i na RB ich nie bedzie. Jesli za kazdym razem bedziemy / bedziecie czekac na kazdą spoznialska osobe to pozniej wyglada to zenujaco.

Dla przykładu, wczoraj uslyszalem ze stoi Hellate, od razu SOE, Aden, Toi 3. Nie zdziwilo mnie to ze bylem na toi 3 pierwszy, kolo RB byl tylko Tron, a pamietajcie ze nie ma mnie w Ally. Zaraz później przyszedl Milf Elwina SirAster Elena (BF) od razu kazdy dostał ode mnie PT. Weszlismy do pokoju hellate bufy i GO.

A niektorzy jeszcze do WH, jeszcze po potki, a to na fajke .... Przyszli to bylo po RB

 

#7 2007-12-25 12:32:21

Ronin

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: RB na HS

Dawno tu nie zagladalem na forum i szkoda, ze musze czekac takie niezbyt trafne wnioski i rady.
Nie zgadzam sie ani z dominem ani z nekroluxem.
Nie mozna czekac przy rb tak jak to mowi domin, mamy juz swoj niezawodny styl zaliczania rb. Trwa do 20 minut ale jest pewny, a to, ze ludzie musza czasem przyafkowac to naturalne szczegolnie przy takiej ilosci osob. No chyba, ze ktos wcale nie musi nic robic w real zyciu.
Druga sprawa to pierwszy post napisany prze nekroluxa. Z calym szacunkiem ale bylem na tym rb i po prostu jeszcze nie mielismy taktyki i zbieralismy sie moze te 30 minut ale przypominam, ze juz bylismy gotowi... Podchodze do rb, chce zaczynac a tu co?? Ludzie z oldboyz nie wiedza, ze pierwszy rb ma bic Tank i sami zaczynaja bic. Dziekuje jeszcze raz za dlvl z 78 i 10% w plecy. Nekrolux podobno to byles ty, ja juz nie wnikam kto, ale nie piszmy o zlej organizacji tylko raczej juz o tym niefortunnym bledzie. Nie wiem czy ci sie myszka popsula czy cos ale warto napisac te symboliczne "sorry" i nie zwalac wine na organizacje.
Mamy juz nowa organizacje, nabierzemy w niej praktyki to nawet w 10 minut moze sie zbierzemy i w 5 minut zbuffujemy. Od ostatnich rb optymistycznie zapatruje na kolejne wypady ;]

Offline

 

#8 2007-12-25 14:08:31

DarkTur

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: RB na HS

nie wiem jak było na tym rb HS( nie było mnie tam:[ ) ale i necro i domin mieli trochę racji z ta organizacja bo byla do niczego szczególnie zbieranie sie pod rb,przykład ostatni to BS i drzewko za 1 razem,dopiero jak nam gambit nabli trochę rozumu do głowy to zaczęliśmy sie organizować tak jak trzeba i to mi sie podoba. Przyznam ci racje ze jeszcze kila takich rb i będzie to szlo o wiele szybciej i sprawniej    wynik:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bractwothralla.pun.pl www.wodbo.pun.pl www.rapidracing.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl www.shahid-kapur.pun.pl